Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie chodziło mi, że umie mówić, tylko, że wie o czym mówi, a nie powtarza durne, puste slogany. Z tego co czytałem, Sierakowska wykształciła się uczciwie w Polsce, ale jasne, najlepiej powtarzać tego typu tekściki co powyżej nie zadając sobie trudu by cokolwiek sprawdzić. Na szczęście lublinianie już zmądrzeli myślę przez ostatnie 12 lat i docenią merytorykę, a nie jakieś forumowe ataki, totalnie niezwiązane z meritum :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takich deb***i z czerwona legitymacja i komunistycznymi korzeniami nadal czeka Putin,Łukaszenka,Castro i wiele innych.Won chamie z Lublina.To chrześcijańskie miasto od wieków.Lublin rozwijał sie do II Wojny Światowej.Teraz to zapaść czerwonej hołoty.Od 1945 roku stagnacja,bo stołki pozajmowane przez politycznych karierowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mar napisał:
Nie chodziło mi, że umie mówić, tylko, że wie o czym mówi, a nie powtarza durne, puste slogany. Z tego co czytałem, Sierakowska wykształciła się uczciwie w Polsce, ale jasne, najlepiej powtarzać tego typu tekściki co powyżej nie zadając sobie trudu by cokolwiek sprawdzić. Na szczęście lublinianie już zmądrzeli myślę przez ostatnie 12 lat i docenią merytorykę, a nie jakieś forumowe ataki, totalnie niezwiązane z meritum :/
widzę że ona i ty wiesz co mówić bo pranie mózgu w tej samej pralce mieliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ten to dopiero umie opowiadać bajki 1 miliard z funduszy unijnych pozyska tylko biedaczek zapomniał że najpierw trzeba mieć miliard na wydanie bo są to kwoty refundowane - wydajesz dokumentujesz dostajesz. Lublin ma 1,300 mld budżetu. ( a świstak siedzi i zawija w sreberka) - obiecanki cacanki - aquapark. tunel, strefa, która wali się, obwodnica Lublina(GDDKiA) nie jest to miejska inwestycja, lotnisko - pomimo iż miasto ma udziały jest to inwestycja marszałka, a teraz estakada bla, bla, bla, ble, ble, ble, ble To co mówi Sierakowska ma sens dlaczego mamy nie korzystać ze sprawdzonych empirycznie pomysłów. Kwestia przedszkoli i remontów. A co dalej zaproponuje zobaczymy na dzień dzisiejszy jest konkretniejsza niż kwadratura koła Prezydenta Żuka - który miał szansę się wykazać jako minister vice prezydent, a teraz będzie odkrywał Amerykę i pisał VIII część Dziadów. Mi przez 12 lat rządów POPiSU znudziło się słuchanie że czegoś się nie da zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając większość komentarzy zastanawiam się o co wam wszystkim chodzi, nie znalazłam ani jednego merytorycznego zarzutu dla propozycji Sierakowskiej. Mnie guzik obchodzi czy ona czerwona zielona czy czarna, ważne ze mówi z sensem i przedstawia realne do zrealizowania pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borys napisał:
A coś ty sie zakochal w tym Ferencu czy co??? Spytaj lepiej co o jego rzadach mowia mieszkancy rzeszowa a nie prasa! I pamietaj ze latwiej budowac miasto od podstaw niz reanimowac upadajace!
Moja siostra mieszka w Rzeszowie, bywam tam naprawdę często i nie tylko wiem, jak pozytywnie Ferenca oceniają rzeszowianie, ale też widzę jak to miasto się zmieniło na plus. I wierz mi, daleko mi od "zakochiwania się" w jakimś polityku. Interesuje mnie to, co ma do zaproponowania i efekty jego działań. Czytam sobie też powyższe komentarze... Nie jestem żadnym sztabowcem Sierakowskiej, nigdy nie będę i nie mam zamiaru odpowiadać na zarzuty do niej tu kierowane - zanim jednak napiszecie komentarz, poczytajcie proszę, zadajcie sobie trochę trudu i poszukajcie, a potem ewentualnie krytykujcie. Ja zamierzam świadomie w tych wyborach zagłosować, a planuję poprzeć Sierakowską. A jeśli czyta to ktoś ze współpracowników posłanki, to proponowałbym wyłuszczenie czarno na białym, jak Sierakowska walczyła o cukrownię Lublin i z jakimi reakcjami ze strony PO (także ministra Żuka!) się spotykała. W ogóle uważam, że Pan Żuk nie ma wstydu pchając się na stanowisko prezydenta miasta, dla którego on i jego ekipa uczynili tyle niedobrego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwoni precz napisał:
Na takich deb***i z czerwona legitymacja i komunistycznymi korzeniami nadal czeka Putin,Łukaszenka,Castro i wiele innych.Won chamie z Lublina.To chrześcijańskie miasto od wieków.Lublin rozwijał sie do II Wojny Światowej.Teraz to zapaść czerwonej hołoty.Od 1945 roku stagnacja,bo stołki pozajmowane przez politycznych karierowiczów.
A z jakiej pod lubelskiej wsi Pani/Pan przyjechał iż tak ładnie się zwraca do interlokutorów? Od ilu pokoleń rodzina zamieszkuje w Lublinie?. Należy się zapoznać z historią miasta - miasta wielokulturowego a za tym idzie mnogości religii. Szanowny przedmówca wygląda mi na neofitę, który jeszcze kilkanaście lat temu był w jedynej słusznej partii i karnie podnosił rączkę za podczas głosowań. Te same słowa metody - kto nie z nami to przeciw nam itp. itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadami to Lublin zostanie jak na fotelu zasiądzie Sierakowska. Poczytaj sobie archiwalną lokalna prasę.To nie słowa Sierakowskiej,tylko krytyka dziennikarska,którą teraz ona wykorzystuje.Jest brak pomysłów i wizji miasta.Ona nie wie jak robić,ale za to wie jak gadać bzdury dla naiwnych. Porozmawiaj z jej dawnymi uczniami (uczyła rosyjskiego w I LO),kto ma o niej dobre zdanie.Nie ma osoby chwalącej ją za merytorykę,oczytanie,światłość umysłu i inteligencję. A w Lublinie potrzeba młodego,niezależnego bez przynależności partyjnej gospodarza,a nie kolejnego partyjnego karierowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwoni precz napisał:
Na takich deb***i z czerwona legitymacja i komunistycznymi korzeniami nadal czeka Putin,Łukaszenka,Castro i wiele innych.Won chamie z Lublina.To chrześcijańskie miasto od wieków.Lublin rozwijał sie do II Wojny Światowej.Teraz to zapaść czerwonej hołoty.Od 1945 roku stagnacja,bo stołki pozajmowane przez politycznych karierowiczów.
Oj, widzę, że ktoś zdecydowanie nie zna historii Lublina. Nie jestem gloryfikatorem spaczonego "ustroju", jakim była PRL, ale akurat jeśli chodzi o rozwój Lublina to największy przypadł właśnie w tym okresie, czy tego chcieć czy nie :/ Nie dziwię się też, dlaczego do tej pory mieliśmy takie nieudolne władze wybierane, skoro dla niektórych najważniejsze są nie inwestycje i rozwój miasta, a jego "chrześcijańskość od wiek wieków". Dla mnie wiara jest bardzo istotna, ale nigdy nie będzie decydowała o moich politycznych wyborach, zwłaszcza w samorządzie! I nie proponowałbym się ośmieszać pisząc, że jak Sierakowska wygra to zacznie wojować z Kościołem, bo to takie głupie, że aż śmieszne jest i nie warto się do tego więcej odnosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert i mar żyjecie i umrzecie w nieświadomości.Sami "se" "poczytajta" historie Lublina.Najlepiej z drugiego obiegu,a nie tą wydaną za komuny.A zacznijcie od roczników statystycznych-one nie kłamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Dziadami to Lublin zostanie jak na fotelu zasiądzie Sierakowska. Poczytaj sobie archiwalną lokalna prasę.To nie słowa Sierakowskiej,tylko krytyka dziennikarska,którą teraz ona wykorzystuje.Jest brak pomysłów i wizji miasta.Ona nie wie jak robić,ale za to wie jak gadać bzdury dla naiwnych. Porozmawiaj z jej dawnymi uczniami (uczyła rosyjskiego w I LO),kto ma o niej dobre zdanie.Nie ma osoby chwalącej ją za merytorykę,oczytanie,światłość umysłu i inteligencję. A w Lublinie potrzeba młodego,niezależnego bez przynależności partyjnej gospodarza,a nie kolejnego partyjnego karierowicza.
Jesteś młody,niezależny bez przynależności partyjnej, dobry z Ciebie gospodarz,a nie kolejny partyjny karierowicz. Jeżeli jesteś młody zdolny nie karierowicz - przedstaw się, załóż komitet zaproponuj sensowny program a ja będę Cię wspierał i oddam głos na Ciebie. Napisałem w poście powyżej iż to co zaproponowała ma sens. Ponadto nie mam zamiaru żyć przeszłością i "cofać się do tyłu" tylko iść do przodu. Gadać każdy może - a karawana idzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPISUJCIE SIĘ ZA SIERAKOWSKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPISUJCIE SIĘ ZA SIERAKOWSKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Przepisy ordynacji wyborczej jasno mówią, od kiedy można prowadzić kampanię - tłumaczy Krzysztof Lorentz, dyrektor zespołu kontroli finansowania partii politycznych i kampanii wyborczych w PKW. - Przede wszystkim premier musi ogłosić datę wyborów, a to się jeszcze nie stało. Dopiero po tej decyzji można zarejestrować komitet wyborczy i rozpocząć kampanię. To bardzo ważne ze względu na jej finansowanie, bo przecież komitet musi się skrupulatnie rozliczyć z wydatków. Jeśli ktoś zbyt wcześnie rozpoczyna działalność związaną z zamiarem kandydowania, narusza prawo." Piszę o tym nie dla tego, że jestem apolityczny, ale dla tego, że pora najwyższa zacząć szanować w RP prawo. Ponadto w przeciwieństwie do lat minionych gdzie wystarczyło uruchomić niszczarkę czy też ognisko rozpalić żeby dowody bezeceństw ludzi partyji zniszczyć - wpis ten na wielki w zasobach globalnej sieci pozostanie. Za falstart w sporcie się dyskwalifikuje, a za falstart w wyborach się nobilituje? - wybór należy do Ciebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widziałem bilbordów, ulotek, tudzież innych materiałów wyborczych, jest posłem to chyba możne robić konferencje prasowe, a że inni kandydaci milczą tzn. ze nie mają nic do powiedzenia. A tak na marginesie trzeba kolego czytać ze zrozumieniem cytowana wypowiedź pana z PKW dotyczy wysłania materiałów wyborczych przez Sekułę w Zabrzu a nie mówienia o sprawach miasta z którego się jest posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko było by git. Szkoda tylko, że zobaczyłem dzisiaj w TV panią Sierakowską z panem Szydłowskim, który swego czasu miał sprawę za przekupstwo strażników miejskich. Także pani Izo szkoda bo już zdecydowałem się zagłosowac na panią a tak zostanę w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chleba i igrzysk" to już chyba było i nie do końca się sprawdziło. Teraz nie stadionów, ale modernizacji nam trzeba. Ile jeszcze będziemy postrzegani jako "dziki wschód". Chyba można inaczej wykorzystać pieniądze z budżetu. Jeśli ona to potrafi, to ma mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam, jakie remonty Pani Sierakowska chce wykonać w weekendy? Pytam się Was co będzie, jeśli pod Waszymi oknami w nocy zaczną pracować drogowcy, a do cichych nie należą? Koszt remontu zależy od jego zakresu, a nie jak wmawia nam Pani S. od czasu i firmy, przynajmniej nie dla Zamawiającego. Przy ogłoszeniu przetargu wydaje się SIWZ, w którym opisuje się zakres, termin wykonania itd. Jak ktoś zgadza się zrobić coś w trzy miesiące, to startuje w przetargu i wie, że jeśli wygra i nie wyrobi się to płaci karę. Ktoś kto uważa termin za krótki nie startuje. Ostatnio ogłoszono przetarg na wzmocnienie wiaduktu na Grygowej i nikt się nie zgłosił, było to ryzykowne i nieopłacalne. Z miastem ciężko się współpracuje i nagła zmiana urzędników też by nie pomogła, a to trzeba by zrobić, przynajmniej częściowo. Zatem, które remonty będą takie tanie?? Kto je wykona? Firmy z Wawy na weekend nie przyjadą bo robią u siebie i to za niezłą kasę. Pozdrawiam wszystkich za i przeciw Sierakowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierakowska jest już muzealnym przeżytkiem. Jest stara , jest emerytką,nie ma żadnego merytorycznego wykształcenia/ nauczycielka języka rosyjskiego/, nigdy nie pełniła żadnego stanowiska kierowniczego,, nie ma pojęcia o zarządzaniu, jej program ośmiesza ją i całą lewą formację bo mówi o kilku oderwanych sprawach, które się nijak mają do całokształtu problemów miasta związanych z polityką inwestycyjną i finansową. To tak jakby ślepy opowiadał nam o zjawiskowej tęczy. PANI SIERAKOWSKA JEST KOMPLETNYM DYLETANTEM , nie ma pojęcia o czym mówi , za to jest doskonałym demagogiem i wciska wam puste hasła do głów. Dziwię się,że biorąc emeryturę i pensję poselską jeszcze zachciewa się jej sławy prezydenta miasta. To byłoby dopiero nieszczęście dla Lublina. Na szczęście jej nie o to chodzi bo ona i jej formacja dobrze wie ,że nie mają żadnych szans na wygraną. Tu tylko chodzi o zdobycie głosów i ewentualną koalicję ze zwyciężcą . Dla nich ważna jest wiceprezydentura i posady dla młodych lewicowców aby zachęćić ich do działalności w partii. Nie ważne , która partia wygra, z każdą z nich lewica zawiąże koalicję za trochę stanowisk. Tylko o to walczą a Sierakowska ma im pomóc w zdobyciu głosów. Tak więc głosując na emerytowaną rysycystkę głosujesz na stanowiska dla młodych lewicowców. Oni bardzo chćą pracować w ratuszu , nawet pod kierownictem prezydenta z wrażej partii. Dla chleba Panie, dla chleba....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...